"> Hakkımızda | Esnaf Arama
   
Ek Sayfa Sistemi Hakkımızda
   
   

 Hakkımızda


                                               ESNAF ARAMA KARATAŞ İNTERNET  REKLAMCILIK                       

      
Karataş İnternet Reklamcılık www.esnafarama.com.tr  19 şubat 2010 tarihinde Samsun/Havza İlçesinde kurulmuş bir reklam firmasıdır.
 
Vizyonumuz
Ülkemizde faaliyet gösteren esnaf ve tüm kuruluşlarımızın wep ortamındaki tüm reklam faaliyetlerine cevap verebilecek öncü kuruluş durumuna gelmek ve hizmet kalitesi  müşteri odaklı çalışma prensiplerini ön planda tutarak, ülkemizdeki reklam ve tanıtım sektöründe kaliteli ve sistemli hizmet vererek gerek Ülkemize gerekse şirketimize artı değer kataktır.
 
 
Esnaf arama hizmet vermiş olduğu reklam ve tanıtım sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer almayı başarmıştır.Bu başarısını sürekli kendini yenileyen, gelişen çağın koşullarına uyum sağlayan, Bilgi ve Tecrübe birikimlerini hizmetine yansıtan yapısına borçludur. Bu nedenle hizmet yelpazesine yeni bir boyut kazandırmak amacı ile www.esnafarama.com.tr kurulmuştur. Verdiğimiz bu hizmette en üst kalitede sunum yapmak için üç  aylık yoğun çalışmalar ve test yayınından sonra, Mayıs 2010 tarihinde web sitemiz açılmıştır. Çok kısa sürede yoğun ilgi duyulan ve sürekli takip edilen bir site halini almıştır. İzlenme oranımız ve üye sayımız her geçen gün katlanarak artmaktadır.
 
Kuruluşundan bu günümüze kadar çok kısa bir zaman içerisinde sitemizi daha profosyenel  hale getirdik ve esnaf arama ekibimiz tüm esnaf ve tüm  kuruluşlarımızı ziyaret ederek aldıkları reklamlarla  hedef sayımıza ulaşmış durumdayız… 

www.esnafarama.com.tr

KARATAŞ İNTERNET REKLAMCILIK

                     ESNAF ARAMA İNTERNET REKLAMLARI.

                     Daha düşük maliyetlerle daha çok insana ulaşılabilir ve esnaf  reklamlarının  yayınlanması tercih edilen esnaf arama aracılığı ile daha fazla hedef kitleye ulaşabilirsiniz.
                    İnternetin bir bilgi dünyası olması ve objektif verilere dayanmasından dolayı kullanıcıların kendi ilgi alanlarındaki reklamlara ulaşmaları daha kolay ve istek doğrultusunda olmaktadır. Bu kolaylığı esnafarama.com en güzel şekilde uygulamıştır.
                    Reklam pazarının son 20 yılda hızla geliştiği bir ülkemizde internet reklamcılığının gelişimi çok daha hızlı olmuştur. İnternet reklam pazarının hızlı gelişmesindeki başlıca sebepler, offline reklamlar ile karşılaştırıldığında internet reklamlarının çok daha etkin ve ekonomik olmasıdır. Örnek olarak; bir televizyon kanalının yüksek izlenme oranı olan programına verilen reklamlar için firmalar yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalırken,yüksek ve kaliteli kullanıcı potansiyeline sahip ve içerik açısından zengin www.esnafarama.com.tr web sitesine verilen reklamın maliyeti cuzi rakamlarla ölçülmektedir.
                    İnternet Reklamlarıdahilinde dünya genelinde standartlaşmış formatlar olmasına rağmen, teknoloji geliştikçe farklı format uygulamaları da kullanıma alınmaktadır. Birçok farklı format ve reklam çeşiti dahilinde fiyatlandırma seçenekleri de çeşitlilik göstermektedir.

                   İnternet Reklamcılığı;

                   Gazete, televizyon, radyo gibi klasik mecralarla karşılaştırıldığında, hem ölçümlendirilebilir olması hem de daha düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesi ile ciddi anlamda avantaj sağlamaktadır. ESNAF ARAMA İNTERNET REKLAMCILIK   İnternet’in son yıllarda kazandığı ivme ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğunu düşünürsek; Esnafarama  İnternet Reklamcılığı  hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en etkin şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek reklamcılık türüdür.
                     Esnafarama İnternet Reklamcılığı; öncelikle hedef kitleye direk ulaşarak reklamcılığın asıl amacına hizmet eden, çeşitli ölçüm yöntemleriyle reklam verene stratejik önem taşıyacak raporlar sunabilen ve geri dönüşümü belgeleyebilen, diğer mecralara oranla daha direkt çözümler sağlarken bunu çok daha düşük bütçelere çözümleyebilen, oldukça karlı bir reklam yatırımı yapmış olursunuz.
                    Esnafarama     İnternet Reklamcılığı  ; kolay ölçümlenebilir   olması,   düşük maliyet   ile yüksek   görüntülenme oranına sahip olması ve   direkt olarak     hedeflenen kitleye ulaşmasından dolayı, tüm dünyada reklam verenler   tarafından tercih edilen bir reklamcılık dalıdır.
 

                   Neden İnternet Reklamcılığı?

Tüm dünyada ve bununla paralel olarak Türkiye’de reklamcılık dünyası değişiyor, internet hem iş hayatını hem de pazarlama iletişiminin yöntemlerini değiştiriyor. Online pazarlama ve internet reklamcılığı, geleneksel reklam harcamalarını yavaş yavaş dijital mecralara kaydırıyor. Önemli kaynaklar tarafından yapılan araştırmaların sonuçları, kısa bir süre içerisinde online pazarlama ve internet reklam aktivitelerinin Türkiye’de de büyük bir gelişme göstereceğini doğruluyor.
Tüm bu gelişmeler dahilinde internet reklamcılığının önem kazanmasının sebebi ise, sağladığı avantajlar. Özellikle geleneksel reklam uygulamaları ile karşılaştırıldığında; İnternet Reklamcılığı, interaktif, ölçülebilir, ekonomik ve esnektir.
ESNAF ARAMA'DA SİZDE OLMALISINIZ !!!
HEMEN FİRMANIZI KAYIT EDİNİZ.

   
   
abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
Tüm Hakları Esnaf Arama Karataş İnternet Reklamcılık Hizmetleri'ne Aittir. Yazılım Tasarım : Esnaf Arama

Esnaf Arama adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,046875 saniyedir.

Siteyi Yenileyerek Yükle